menukalendarium

Imieniny:

Magdaleny, Mileny
newsletterpoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

statystyki
  • Do wakacji: -25 dni
kredki

WSPÓLNE KOLĘDOWANIE W BRZEZINCE

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia » WSPÓLNE KOLĘDOWANIE W BRZEZINCE

14 stycznia 2014r. w MOK Brzezince po raz IX odbył się Miejski Konkurs Muzyczny „Wspólnie kolędujemy. Konkurs skierowany był dla młodszych uczniów Szkół Podstawowych z kl. I – III.

Na scenie filii MOK wystąpiło 130 wykonawców. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu „Wspólnie kolędujemy” są nauczycielki z SP nr 10 z Brzezinki pani Ewa Głos i pani Maria Probierz.                 Oprócz mysłowickich szkół, kolędy wykonały też gościnnie dzieci niepełnosprawne ze Szkoły Podstawowej nr 7 z Katowic oraz przedszkolaki z Brzezinki. Jurry przyznało trzy pierwsze miejsca sześciu wykonawcom.

Najwyżej oceniono występy z brzezińskiej „dziesiątki” , gdzie pierwsze miejsce zajęły zespoły wokalne „ Zielone nutki” i  Karolinki”.

II miejsce wyśpiewały sobie „ Jedyneczki” z SP nr 1, i „ Kosztowni” z SP nr 16.

III miejsce zajął zespół „Skala z ZSP nr 3 oraz SP nr 7.

Dwie specjalne nagrody otrzymały dzieci z Przedszkola nr 1 i uczniowie z Katowic.

Gratulujemy młodym artystom i zapraszamy za rok.

middleend.jpg

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo